32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024
 

Lista uczestników - Pięciobój rzutowy - K

 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
37 Owczarzak Marlena 1988-08-14 Gortatowo POL
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
20 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
14 Ptak Ryszarda 1967-01-13 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL
41 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno POL
10 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
34 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
35 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
16 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL
8 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL
 

[K75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
28 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
7 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL
 

[K85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
27 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL

Lista uczestników - Pięciobój rzutowy - K

[K35] - Pięciobój rzutowy - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
37 Owczarzak Marlena 1988-08-14 Gortatowo              
37k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

[K50] - Pięciobój rzutowy - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
20 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków              
20k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Pięciobój rzutowy - K

[K55] - Pięciobój rzutowy - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
14 Ptak Ryszarda 1967-01-13 LKS ZIEMI PUCKIEJ              
14k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
41 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno              
41k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
10 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn              
10k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

[K60] - Pięciobój rzutowy - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
34 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno              
34k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Pięciobój rzutowy - K

[K65] - Pięciobój rzutowy - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
35 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn              
35k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

[K70] - Pięciobój rzutowy - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
16 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz              
16k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
8 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo              
8k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Pięciobój rzutowy - K

[K75] - Pięciobój rzutowy - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
28 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań              
28k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

[K80] - Pięciobój rzutowy - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
7 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn              
7k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Pięciobój rzutowy - K

[K85] - Pięciobój rzutowy - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
27 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań              
27k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web