32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024
 

Lista uczestników - Wieloboje ciężarkowe - M

 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
21 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL
44 Levi Nicolas 1981-12-20 Warszawa POL
4 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
49 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk POL
19 Cyrankiewicz Krzysztof 1976-06-24 IKS Bydgoszcz POL
32 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
30 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL
48 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka POL
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
39 Szczerba Mirosław 1963-11-17 WKSN Świt Wrocław POL
1 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
18 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL
11 Levi Charles 1957-01-30 RKS Skra W-wa POL
47 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL
15 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
3 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 UKS OSoT Szczecin POL
5 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL
26 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL
38 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL
29 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL
45 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
6 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL
17 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL
33 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
43 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL
9 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL
36 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL
 

[M85]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
2 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL

Lista uczestników - Wieloboje ciężarkowe - M

[M40] - Wieloboje ciężarkowe - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
21 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew              
21k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
44 Levi Nicolas 1981-12-20 Warszawa              
44k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
4 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk              
4k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Wieloboje ciężarkowe - M

[M45] - Wieloboje ciężarkowe - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
49 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk              
49k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
19 Cyrankiewicz Krzysztof 1976-06-24 IKS Bydgoszcz              
19k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
32 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg              
32k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

[M50] - Wieloboje ciężarkowe - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
30 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew              
30k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
48 Zatorski Kazimierz 1972-04-26 Warka              
48k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Wieloboje ciężarkowe - M

[M60] - Wieloboje ciężarkowe - (4)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
39 Szczerba Mirosław 1963-11-17 WKSN Świt Wrocław              
39k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
1 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia              
1k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Wieloboje ciężarkowe - M

[M65] - Wieloboje ciężarkowe - (8)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
18 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła              
18k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
11 Levi Charles 1957-01-30 RKS Skra W-wa              
11k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
47 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa              
47k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
15 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów              
15k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Wieloboje ciężarkowe - M

[M70] - Wieloboje ciężarkowe - (12)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
3 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 UKS OSoT Szczecin              
3k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
5 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń              
5k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
26 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto              
26k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
38 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp.              
38k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
29 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp.              
29k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
45 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa              
45k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Wieloboje ciężarkowe - M

[M75] - Wieloboje ciężarkowe - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
6 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn              
6k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
17 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz              
17k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
33 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań              
33k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

   

32. MPM w Pięcioboju Rzutowym i Wielobojach Ciężarkowych
Toruń 2024

- Wieloboje ciężarkowe - M

[M80] - Wieloboje ciężarkowe - (6)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
43 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela              
43k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
9 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk              
9k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
36 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów              
36k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3

[M85] - Wieloboje ciężarkowe - (2)    

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość kon. 1 kon. 2 kon. 3 kon. 4 kon. 5 Wynik Miejsce
2 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot              
2k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
                      
 k1-1k1-2k1-3k2-1k2-2k2-3k3-1k3-2k3-3k4-1k4-2k4-3k5-1k5-2k5-3
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web